tana keleova vasilkova name

100 plus 4 výhercovia veľkej súťaže s Táňou

4.10.2016Rôzne

Milujete Tánine knihy a kupujete si takmer každú? Alebo ste sa rozhodli vyskúšať najobľúbenejšiu slovenskú spisovateľku práve knižkou Si ako slnko?
Je to Tánina najosobnejšia kniha – o jej pocitoch, ale aj ukážky z knihy nájdete v článku „Kniha sa mi písala ťažko, ale musela som...“

Takže nezabudnite – ak už ste si knihu kúpili, našli ste na nej pásku a na páske kód, ktorý treba vložiť na súťažnej podstránke. Každý týždeň až do konca roka vyberáme 7 výhercov, ktorým pošleme knihu podľa ich výberu. Takže celkovo odmeníme 100 z vás + na záver 4 výhercov luxusného pobytu v tatranskom Grandhoteli Praha****.
A všetkých výhercov nájdete postupne tu. A propos, nezabudnite si odložiť pokladničný blok (faktúru) o kúpe knihy – len tak si budete môcť uplatniť výhru.

100 + 4 výhercovia

10.10.2016: Jana Janková, Mária Ölveczká, Hana Michalicová, Lýdia Krempaská, Matúš Jantošovič, Petra Kolomanová a Júlia Angyalová. 
17.10.2016: Radka Gajdošová, Zuzana Tóthová, Zdenka Stušková, Zuzana Dávidíková, Viktória Vargová, Martin Krofek a Terézia Sidóová. 
24.10.2016: Veronika Gaľová, Peter Kováč, Barbora Mušáková, Magdaléna Sýkorská, Zuzana Trebulová, Renáta Strýčeková a Alena Hargašová.
31.10.2016: Brigita Máchová, Libuša Dlhopolčeková, Zlatko Malík, Petra Srňáková, Milena Marciňáková, Želmíra Ferková a Oľga Sanitriková.

7.11.2016: Elena Pašteková, Petra Jungarová, Mikuláš Hudec, Lenka Karvayová, Katarína Ujháziová, Mária Lencsésová a Viera Kopačková.
14.11.2016: Alžbeta Križanová, Lenka Kováčová, Peter Majerčák, Stanislav Fabian, Gabriela Serenčková, Monika Černická a Zdenka Petríková.
21.11.2016: Helena Gergelyová, Peter Podhorský, Martina Krištofičová, Svetlana Hunčíková, Dalibor Santrik, Zuzana Haľamová a Patrícia Lopatková.
28.11.2016: Vlasta Švančarová, Ľubomíra Smoláková, Marta Hríbová, Pavel Hudák, Paulína Pammerová, Veronika Mrlianová a Antónia Pivarčeková. 
5.12.2016: Mária Babicová, Zuzana Humencová, Martin Tóth, Simona Vlašáková, Jana Sýkorová, Miroslava Laššáková a Michaela Kopecká. 
12.12.2016: Blanka Machová, Stela Škarniclová, Mário Štefánik, Magda Romanová, Anna Klímová, Janka Rosenbergová a Ľubomíra Hupková. 
19.12.2016: Lucia Olexičáková, Marcela Heryšová, Martin Hruška, Janka Reháková, Soňa Slobodová, Eliška Hollá a Ľudmila Belušová. 
27.12.2016: Ema Trajčíková, Peter Štefún, Vilma Badová, Soňa Fabianová, Martina Sandtnerová, Anna Hodoníková a Lýdia Matejovie.

2.1.2017 (posledných 16 výhercov kníh): Jozefína Balejová, Elenn Waltersteinová, Jarmila Belicová, Emília Tinková, Branislava Francová, Daniela Kuchtová, Martina Radačová, Róbert Nagy, Hilda Daňová, Zuzana Toreková, Katarína Sviteková, Jaroslava Konečná, Alena Kramárková, Daniel Gašpar, Alena Žáčiková a Anna Majanová.

 

Pozrite si 
4 výherkyne luxusného pobytu v Tatrách!

 

1 | 2 | 3 | 4
1/4
+ Pridať nový príspevok
Veronika: Kvety pre Lauru, Oznámiť správcovi
Nikdy v živote som neprečítal ani jednu jedinú knihu no odkedy som sa vďaka sestre dostala ku knihám od pani Vasilkovej neviem prestať čítať. Sú neskutočne dobré a veľmi dobre sa čítajú a už sa neviem dočkať kedy začnem ďalšiu. viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
love: AKHERETEMPLE@gmail.com, Oznámiť správcovi
After being in relationship with Wilson for seven years,he broke up with me, I did everything possible to bring him back but all was in vain, I wanted him back so much because of the love I have for him, I begged him with everything, I made promises viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Astalošová Eva: Si ako slnko, Oznámiť správcovi
Knihu som prečítala na jeden dúšok a ako ostatné Vasilkovej knihy ma nesklamala.ďakujem za zážitok viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Tonkoslava: Si ako slnko...., Oznámiť správcovi
...veľmi smutná, preplakala som ju celú...opis mojich pocitov, bôľu, zlosti a všetkého, keď veľmi náhle odišiel môj ocko. ..su to najťažšie 3roky môjho života... viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
maria podskalkova: Si ako slnko, Oznámiť správcovi
Táto kniha je veľmi smutná,vidieť koľko lásky ste cítili k svojmu ockovi,jeho smrť Vám dala silu napísať niečo úžasné.Ja Vám prajem ,aby Vás stretali tie veselšie stránky života a napísali ste ešte veľa krásnych kníh ĎAKUJEM viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
drahoslava horvathov: srdce v tme, Oznámiť správcovi
cnes som docitala aj srdce v tme bol to darcek pod stromcek tak ako si ako slnko obe som precitala viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Jozefína Balejová: SI AKO SLNKO, Oznámiť správcovi
SI AKO SLNKO viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Helena Belicová: Si ako Slnko, Oznámiť správcovi
Všetko dobré v novom roku viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Ivana: Si ako slnko, Oznámiť správcovi
knihu som dnes dostala od syna na meniny, darček ma potešil, vie, že ste moja obľúbená autorka kníh, už sa veľmi teším na večer, kedy začnem čítať, rada som sa zapojila do súťaže : viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Mária: Si ako slnko, Oznámiť správcovi
..knihu som dostala tieto Vianoce pod stromček, akurat si ju dnes idem prečítať lebo sme sa celá rodinka dnes vrátili z vianočného pobytu od mojej mamky. Veľmi sa teším na príjemné posedenie pri knihe, lebo viem že všetky vaše knižk viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
1 | 2 | 3 | 4
1/4