tana keleova vasilkova name

Sprostredkované rande

29.4.2015Rôzne

Dnes som mala cez časopis Slovenka sprostredkované rande so svojou čitateľkou z Vranova nad Topľou - s Martou Jurkovou. A hoci napokon z redakcie nikto neprišiel, my sme spolu strávili neskutočné hodiny.

Hneď v úvode sme si padli do oka a potykali si - a potom sme jedli skvelé jedlo (mimochodom v hoteli Apollo je naozaj skvelá kuchyňa), pili kvalitné víno a zhovárali sa a smiali, akoby sme sa poznali najmenej 20 rokov a nie dve minúty.

Bolo to naozaj veľmi milé stretnutie, na ktoré tak rýchlo nezabudnem - a dúfam, že ani sympatická usmievavá Marta, ktorá je už mimochodom šťastnou babičkou (a vôbec na to nevyzerá!) tiež nie.

Takže napokon vďaka Slovenke - nielen za "sprostredkované rande", ale za úžasné človečenské stretnutie.    

Táňa

 

+ Pridať nový príspevok
chPp5aIy5P83: cXAmB1WUJa, Oznámiť správcovi
Pues la verdad Gadi, es que lo descubrí esta tarde de caldisauad. Y me pasa un poco como a ti, lo que más me gusta es lo bien que se reproducen los videos de Youtube en el SMPlayer, con su clásico estilo rápido y livianoUn saludo y gracia viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
uIoV9vPpS: cGyJwPZJHK, Oznámiť správcovi
I would have to go with Dela 1, Miranda 1, Burnett either 3 or 4, and Holiday either 1 or 2. LOVE the series!!!! Cant wait 4 chosen at ni!tfhall!g! Preordered it already, now just have to wait. viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
oSmdYt5buS2b: JHTUZb1PNG, Oznámiť správcovi
Suispirrng to think of something like that viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať