tana keleova vasilkova name

SRDCE V TME

2.vydanie vyšlo v máji 2015.

Klára je nútená dať malú dcérku do škôlky a začať pracovať: hoci to tak nechcela, so svojimi deťmi – Dušankom a Nikolkou – chcela byť čo najdlhšie doma. Manžel však v novom zamestnaní nezarobí toľko, aby to ich štvorčlennej domácnosti stačilo, a tak Klára pochopí, že aj ona musí prispieť do rodinného rozpočtu.
V zamestnaní má však od začiatku len problémy. Najprv s riaditeľom, ktorý zabúda na výplaty a tvári sa, že je to samozrejmé, potom s novou riaditeľkou, starnúcou, zatrpknutou ženou, ktorá v alkoholickom opojení šikanuje zamestnancov a dostáva ich do neuveriteľných situácií. Klára pracuje od rána do večera, domov chodieva nevýslovne vyčerpaná.
Manžel Milan jej s domácnosťou nepomáha, naopak, ešte jej vyčíta, že nestíha tak ako v čase, keď bola na materskej dovolenke. Medzi manželmi vzniká čoraz väčšie napätie.
Klára je zničená... trpí v práci a svojím spôsobom aj doma, ustavične je pod psychickým tlakom, nič ju neteší... Netuší však, že to všetko je len predohrou skutočnej bolesti a smútku.
Osud má pre ňu nachystané oveľa väčšie trápenie... a jej srdce sa náhle ocitá v tme.

+ Pridať nový príspevok
Daniela: Srdce v tme, Oznámiť správcovi
Všetky knihy od Vás sa mi veľmi páčia a som rada, že je na Slovensku takáto spisovateľka, ktorá vie opisovať problémy bežnej ženy. Aj táto knižka ma chytila za srdce, je to veľmi pekná knižka...prečítala som ju takmer jedným dych viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Jana: Ako darček..., Oznámiť správcovi
Knižku som kúpila mame ako darček k narodeninám, ale veru ešte skôr ako sa pustila do čítania, som jej knižku na pár dní ukradla. Veľmi dobré čítanie; na oddych ako stvorené. Odporúčam! viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať