tana keleova vasilkova name

PRIATEĽKY + MOJE RECEPTY

PRIATEĽKY

Tri ženy – Hana, Marta, Táňa. Tri priateľky – tri osudy, ktoré spája túžba po sebanaplnení a zmysluplnom živote. Hľadajú samy seba a popritom čosi strácajú a iné zasa nachádzajú, trápia sa aj tešia, jednoducho si so sebou vláčia balíček života naplnený rôznorodou zmesou. A, samozrejme, aj plný zvratov a prekvapení.
"Dúfam, že budete túto knihu čítať s láskou, pretože ja som ju s láskou písala. Obľúbila som si všetky tri ženy a ťažko sa mi s nimi lúčilo. Podľa mňa sú skvelé aj so svojimi chybami. Napokon, kto z nás ich nemá?"
Táňa Keleová-Vasilková

 

MOJE RECEPTY

Vytvorte si vlastnú kuchársku knihu – z receptov, čo vás zaujali, ktoré chcete vyskúšať alebo ich roky varíte, ale máte ich len ako výstrižky z časopisov či narýchlo zapísané poznámky na útržkoch papiera. Pomôže vám štýlový zápisník s tridsiatimi overenými rodinnými receptami z kuchyne Táne Keleovej-Vasilkovej doplnenými citátmi z tridsiatky jej románov.

+ Pridať nový príspevok
Zuzana: Darabošová, Oznámiť správcovi
Jedná sa o knihu Priateľky + Moje recepty sa 11,90 eur ďakujem s úctou viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Zuzana: Darabošová, Oznámiť správcovi
Dobrý deň prajem ! Len dnes som zbadala v v časopise áhradkár november 2017 reklama - exkluzívny predpredaj s podpisom autorky, ale je tam termín objednajte do 20.10.2017. Kde teraz môžem objednať aj s podpisom autorky. Poraďte mi veľmi viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať
Juliana: Moje recepty, Oznámiť správcovi
Milá pani Táňa, vydať túto knihu s Vašimi receptami s možnosťou dopisovania našich odskúšaných receptov bol dobrý nápad. Len v jednom recepte asi sa stala menšia chyba - píše sa 1 dcl mlieka - to je asi 1 liter mlieka. viac >>>
Počet reakcií: 0
reagovať