tana keleova vasilkova name

Grandhotel Praha****

Postavený v nádhernom secesnom štýle, ktorý vás prenesie do rozprávkových čias Tatier. Grandhotel Praha**** píše svoju prepychovú tatranskú históriu od roku 1905. Nájdete ho v Tatranskej Lomnici uprostred liečivej a prekrásnej prírody. Ponúka ubytovanie v 106 izbách a 19 apartmánoch.

Exkluzívne ubytovanie

Noblesný, majestátny a elegantný. Taký je Grandhotel Praha**** zvonka... a rovnako nádherný je aj vnútri. Ponúka izby rôznych kategórií, pričom novinkou je novo zrekonštruovaný Apartmán Classic.
Vďaka svojmu veľkorysému priestoru je ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku či romantický pobyt v Tatrách. Elegantné zlaté doplnky a štýlové detaily s citom vsadené do secesného priestranného apartmánu dodávajú hotelu niekdajšiu eleganciu a štýl.

Dokonalý relax

Jeho súčasťou je Grand Mountain Spa.
Ošetrenia, masáže, ale aj vlastná kozmetika na prírodnej báze s bylinkami, lesnými plodmi a ďalšími darmi tatranskej prírody. Navštívte Wellness & Spa centrum a vychutnajte si niečo výnimočné.
Dokonalý relax v exteriérovom infinity bazéne s božskými výhľadmi, uvoľnenie vo vírivkach, saunách či vnútornom bazéne je perfektným oddychom po dobrej túre či lyžovačke.

Gastronómia

Ochutnajte Grandhotel Praha**** naozaj všetkými zmyslami. Svetová kuchyňa so slovenským prízvukom a tatranským korením iste uspokojí chuťové poháriky každého gurmána. Hotelový šéfkuchár vás zavedie na epikurejskú cestu potešenia a jeho tím vás bude rozmaznávať tými najlahodnejšími špecialitami.

HRAJTE o pobyt v tomto úžasnom hoteli

Grandhotel Praha**** je legenda tatranského hotelierstva pod Lomnickým štítom. Zapojte sa do súťaže, vložte kód na stránke a vyhrajte výnimočný pobyt v tomto hoteli: