tana keleova vasilkova name

Video

VIDEO - Táňa Keleová-Vasilková: Bolesť potrebuje k životu!
"V živote je to vyvážené. Keby bolo všetko len krásne, tak by to bolo nudné a človek by si to prestal vážiť," myslí si Táňa. Práve preto hľadá aj v ťažších životných chvíľach nejaký zmysel a poučenie do budúcnosť. A rovnako je to aj v momentoch, v ktorých prežíva neprekonateľné šťastie a pocit radosti. Treba si ich poriadne užiť, aby sme potom mohli ľahšie zvládnuť bolesť a smútok.
Pozrite si celé VIDEO na TOPSTAR televízie JOJ:

 

VIDEO - Honza Nedvěd zaspieval pre miliónovú Táňu
„Ja som predal 990-tisíc platní... vy ste predali milión kníh...tak to ste ma teda pekne naštvali,“ povedal pri osobnom stretnutí dobre naladený český pesničkár.
„Malá, ale šikovná,“ odvetila s úsmevom Vasilková.
„Nuž, poznám veľa malých a nešikovných. A väčšinou nie sú ženského rodu... ale toto je naozaj zázrak. Až dojemné, predať milión svojich kníh,“ zložil našej autorke poklonu Honza Nedvěd
. Pôvodne mal zahrať tri pesničky, bolo z toho napokon šesť - pozrite si krátke video:

 

VIDEO - Panta Rhei: Najpredávanejšia autorka roka 2011
Najpredávanejšou slovenskou autorkou sa za rok 2011 v Panta Rhei stala Táňa Keleová-Vasilková. Osobne si však cenu prevziať nemohla, pretože jej po stomatologickom zákroku tak opuchlo líce, že ju to vyradilo z činnosti. Tak jej riaditeľka vydavateľstva Ikar Valeria Malíková poslala krásny odkaz, ktorý uvidíte na konci videa.

 

VIDEO - Fotenie pre magazín smeŽeny (október 2012)
Nazrite do zákulisia fotenia pre magazín smeŽeny - v hlavnej úlohe Táňa Keleová-Vasilková.
Rozhovor s Táňou vyšiel v magazíne smeŽeny 5. októbra 2012 ako príloha denníka SME. 

VIDEO - Celovečerné filmy podľa bestsellerov Táni Keleovej-Vasilkovej (2010)
V klipe uvidíte hercov ako Marián Labuda ml., Gabriela Csinová, Tomi Popovič, Karol Čálik, Kristína Turjanová a ďalších. Editor Michal Vasilko-Kele, vytvorené v HD Studio.


 

VIDEO - TV Slovácko: Táňa vo Veselí nad Moravou (24.október 2012)
Od minúty 9:54 - najúspešnejšia slovenská spisovateľka v českom Veselí nad Moravou. Aké práce jej ponúkal Úrad práce na začiatku kariéry? "Niekedy som si aj poplakala, aj podupala...podľa mňa musia byť začiatky ťažké," tvrdí Táňa. Pozrite si video.

 

VIDEO - Táňa o knihe Dva životy v českom jazyku (máj 2012)
S Táňou sa rozpráva redaktorka deníka Knihy Luba Svobodová, knihu v češtine vydalo Noxi.