tana keleova vasilkova name

Svoju prvotinu mám „v zálohe“, tvrdí najúspešnejšia spisovateľka

23.3.2020 Rozhovory

4 výherkyne si vychutnali večeru s Táňou

20.3.2017 Rôzne

Kúpili si knižku a vyhrali super víkend v luxusnom tatranskom Grandhoteli Praha. Majú ho za sebou, bol úžasný, ale najväčšiu radosť urobila večera s Táňou.

100 plus 4 výhercovia veľkej súťaže s Táňou

4.10.2016 Rôzne

Kúpili ste si knihu Si ako slnko? A vložili ste kód? Pozrite sa, či náhodou nie ste medzi výhercami...

Táňa odovzdala nový rukopis a opäť beseduje

6.5.2016 Rôzne

Táňa Keleová-Vasilková práve dopísala novú knižku. Rukopis už doručila do vydavateľstva Ikar a ako prvá si ho prečítala šéfka vydavateľstva, jej veľmi dobrá priateľka Gabika Belopotocká.

Prezraď mami, aká si bola?

28.4.2015 Rozhovory

Energická, veselá, impulzívna… Spisovateľka, ktorej doteraz vyšlo 29 kníh, výherkyňa literárnych ocenení, no najmä... moja mama. A kedysi tiež dieťa, tínedžerka a vysokoškoláčka.

Stretnite sa s Táňou!

8.4.2015 Rôzne

Táňa Keleová-Vasilková a Ikar, to sú ako dvojčatá. Tánine priateľstvo so zakladateľkou najväčšieho slovenského vydavateľstva Gabikou Belopotockou je všeobecne známe a pri oslave milióna predaných Tániných kníh o sebe hovorili ako o sestrách.

4 výherkyne pobytu s Táňou v luxusnom kaštieli Chateau Appony

4.7.2014 Rôzne

Desaťtisíce čitateliek sa nevedeli dočkať novej knihy Táni Keleovej-Vasilkovej. Preto keď vyšla Julinkina pekáreň, spojili sme to s jedinečnou súťažou, v ktorej ste mohli hrať o luxusný víkendový pobyt v hoteli Chateau Appony v Oponiciach.

Svet vlastne nie je zlý. Ak máš priateľov... ak nie si sám.

25.6.2014 Rôzne

Dočítala som ďalší zaujímavý román z dielne slovenskej autorky Táni Keleovej - Vasilkovej. Obľúbila som si jej knihy hneď pri prvej, ktorá sa mi dostala do rúk.

Nie za všetkým je osud...

26.5.2014 Čriepky zo života

Dnes sa nám hneď ráno stala zaujímavá vec - nemohli sme sa dostať domov. Doslova. Prišli sme z chalúpky a všetci sme sa ponáhľali: dcéra do školy, manžel do práce, ja som mala dohovorené jedno pre mňa dôležité stretnutie - ale zasiahol osud, alebo niečo..

Moja krčmička

19.5.2014 Čriepky zo života

Tak mi tento víkend napadlo, že by som si otvorila reštauráciu. Nežartujem - myslela som to v tej chvíli celkom vážne. Variť viem, a skvele - to by moja rodina a priatelia mohli potvrdiť. Zdravo aj menej zdravo, ale v prvom rade chutne.

Počasie je vždy dobré!

28.4.2014 Čriepky zo života

Tak tu máme nový týždeň - a s ním prichádza aj moje prihováranie. Minulý pondelok som vynechala, no predpokladám, že som vám nestihla chýbať: veď bol Veľkonočný pondelok a všetci sme mali iné "starosti". Našťastie som sa prezliekala len raz, pretože manže

Prihováranie

15.4.2014 Čriepky zo života

Sľúbila som, že sa Vám, mojim čitateľom aj nečitateľom, raz za týždeň ozvem s "niečím aktuálnym". Teraz sedím pri klávesnici a rozmýšľam, s čím začať...

S rodinou na prvom mieste

6.4.2014 Rôzne

Láska, vzťahy, rodina. Atraktívne témy spoločne s talentom vyniesli spisovateľku na vrchol predajnosti slovenských autorov. Napriek množstvu úspechov sa však sama opisuje termínom "normálna žena". Sympatická blondínka s večným úsmevom na tvári oslávi 7.ap

Táňa získala Platinovú knihu za rok 2013

17.2.2014 Rôzne

Na tohtoročného dňa svätého Valentína bude s láskou spomínať hneď niekoľko slovenských spisovateľov. Vydavateľstvo Ikar práve v podvečer sviatku všetkých zaľúbencov udeľovalo svojim zverencom prestížne ocenenia. Ktorí autori zaujali milovníkov literatúry

Odmietli váš rukopis? Ste v dobrej spoločnosti

27.7.2013 Rôzne

Stačilo málo a svet by nemal také knižné hity ako Harry Potter alebo Da Vinciho kód. Ako sa môže stať, že vydavateľovi prekĺzne cez prsty poklad? A ako to bolo s Táňou Keleovou-Vasilkovou?

Svoju prvotinu mám „v zálohe“, tvrdí najúspešnejšia spisovateľka

Rôzne

Zamotané Rodinné klbko

9.4.2019 Rôzne

V každej rodine to vrie... láskou, ale aj situáciami, ktoré prináša sám život. Rodina je ako klbko...

Táňa Keleová-Vasilková opäť PLATINOVÁ

13.3.2017 Rôzne

Jednoducho, nemá na Slovensku konkurenciu. Táňa Keleová-Vasilková ako prvá slovenská autorka dosiahla v roku 2012 milión predaných výtlačkov svojich kníh a stále patrí k najžiadanejším spisovateľkám.

Kniha sa mi písala ťažko, ale musela som...

30.9.2016 Rôzne

Je to jeden z jej najosobnejších príbehov. Aj keď tvrdí, že je o všetkých nás, nielen o nej...dala doň svoje srdce, myšlienky, odkaz pre milovaného otca a mamu.

Dve Platinové knihy pre Táňu Keleovú-Vasilkovú za rok 2015

19.2.2016 Rôzne

Vydavateľstvo Ikar opäť oceňovalo najúspešnejších autorov za rok 2015 a ako to už býva každý rok, nechýba medzi nimi ani Táňa Keleová-Vasilková. Už dlhé roky je najpredávanejšou slovenskou autorkou a včera to dokázala ziskom dvoch Platinových kníh...

Platinová a zlatá Táňa!

22.4.2015 Rôzne

Včera mala Táňa Keleová-Vasilková konečne dôvod na úsmev. Vydavateľstvo Ikar totiž ocenilo najúspešnejších slovenských autorov za knihy, ktoré im vydalo v minulom roku. No a Táňa si prevzala hneď dve ocenenia.

Chcela som byť kominárkou!

12.10.2014 Rozhovory

Od stredy 15. októbra sa Bratislava stane na štyri dni miestom konania nultého ročníka projektu Dni slovenskej kultúry. Ten si za cieľ stanovil podporiť a propagovať slovenskú literárnu tvorbu a jej autorov. Na desiatkach podujatí sa čitatelia stretnú na

Pokazené ticho na chalúpke...

30.6.2014 Čriepky zo života

Mám problém. A myslím to vážne: aj keď, našťastie (ťuk -ťuk na drevo), nie je to veľký problém, ktorý by ma ničil a zožieral, ale aj tak: problém to je. Hlučných susedov.

Moja rozprávková kombinácia!

2.6.2014 Čriepky zo života

Dnešný stĺpček je tak trocha - na letné obdobie - rozlúčkový. Dúfam, že to bezo mňa vydržíte a tiež verím, že chápete, že aj ja musím mať výdych. Tento rok odchádzam o čosi skôr - pretože nám zatepľujú panelák, od rána do večera to tu hučí...

Od života dostávam to, čo som chcela

23.5.2014 Rozhovory

Táňa Keleová-Vasilková patrí medzi obľúbené autorky nielen na Slovensku, presadila sa aj v zahraničí. Na svojom konte má už viac ako milión predaných výtlačkov. Aká je úspešná spisovateľka v súkromí?

Nahoďte úsmevy, aj keď prší

12.5.2014 Čriepky zo života

Včera večer som sa vrátila z Holandska, kde som zažila úsmevy aj premenlivé počasie... presne ako som písala v prvých mojich stĺpčekoch.

VIDEO-reportáž z krstu Julinkinej pekárne

16.4.2014 Rôzne

Ste zvedaví, aké pesničky zahrali No Name? Čo zaželal Julinkinej pekárni Igor Timko? A aký špeciálny darček dostala oslávenkyňa od svojho vydavateľa? Pozrite si vo VIDEU.

Tánina pekáreň (recenzia)

13.4.2014 Rôzne

V skutočnosti ide o Julinkinu pekáreň v rovnomennej knihe Táni Keleovej-Vasilkovej. Možno si poviete, aké neuveriteľné, že som sa dal do čítania, síce takéhoto slovenského "bestselleru", ale je to tak a nebanujem. Začínam mať taký pocit, že označenie isté

Môj vek? Pokračujem ďalej

5.4.2014 Rozhovory

Napísala desiatky kníh, z ktorých sa predalo viac ako milión výtlačkov. Napriek tomu, že je veľmi populárna a jej pracovňu zdobí množstvo ocenení, hovorí, že rodina je tá, ktorá má pre ňu najväčší význam. TÁŇA KELEOVÁ-VASILKOVÁ tento týždeň oslavuje. Ako

Ikar oceňoval. Rozdal Zlaté a Platinové knihy

16.2.2014 Rôzne

Ocenenia za najlepšie predaje na slovenskom knižnom trhu. Excelentná moderátorka Adela Banášová. Skvelá šansoniérka Andrea Zimányiová. A množstvo známych tvárí. Vydavateľstvo Ikar ocenilo v piatok na Valentína najpredávanejších spisovateľov. Čítajte viac

Na snívanie si čas vždy nájdem

27.5.2013 Rozhovory

Pred pár dňami ste navštívili Žilinu, aby ste čitateľskej verejnosti predstavili svoju novú knihu Liek na smútok. Aká je? "Kniha Liek na smútok je o smrti, bolesti, strate, smútku a zúfalstve..." tvrdí Táňa Keleová-Vasilková. "Ale je aj o láske, priateľstve

Svoju prvotinu mám „v zálohe“, tvrdí najúspešnejšia spisovateľka

Rôzne

Priateľky, ktoré spája silné puto

25.10.2017 Rôzne

Nikto nerozdáva návody na priateľstvo. Na to, aby fungovalo tak, ako má. A potom, ako vlastne má? Nie je na ňom najdôležitejší ten pocit, ktorý prináša? Pocit, že sa máš komu vyrozprávať, zdôveriť... bez obáv, že ťa priateľka vysmeje... alebo to vyklebetí

4 výherkyne luxusného víkendu v Tatrách

4.1.2017 Rôzne

A poznáme všetkých 104 výhercov veľkej súťaže s knihou Si ako slnko. Nižšie nájdete mená štyroch hlavných výherkýň, ich prvé dojmy po oznámení výhry, fotografie a samozrejme odkaz od Táni Keleovej-Vasilkovej.

Nová Tánina kniha – exkluzívny úryvok

2.9.2016 Rôzne

Už 4.októbra vyjde ďalšia Tánina kniha a my vám prinášame exkluzívny úryvok z príbehu, ktorý je taký dojímavý a citlivý. Je totiž venovaný jej tragicky zosnulému ockovi...

Sprostredkované rande

29.4.2015 Rôzne

Dnes som mala cez časopis Slovenka sprostredkované rande so svojou čitateľkou z Vranova nad Topľou - s Martou Jurkovou. A hoci napokon z redakcie nikto neprišiel, my sme spolu strávili neskutočné hodiny.

Táňa je slovenská TOP autorka 2014!

10.4.2015 Rôzne

Áno, je to úžasné a porazila také mená ako Dominik Dán, Maxim E.Matkin a ďalší. Sieť kníhkupectiev Panta Rhei ocenila úspešných autorov za rok 2014 a slovenskou TOP autorkou za rok 2014 sa stala Táňa Keleová-Vasilková.

Táňa Keleová-Vasilková: Víkend s mojimi čitateľkami

22.9.2014 Rôzne

Šesť žien v luxusnom kaštieli Chateau Appony v Oponiciach. Už takto to znie ako poriadna babská jazda...a veru bol to divoký víkend:-)

Liek na doráňané srdce (Recenzia)

26.6.2014 Rôzne

Štyridsiatnička Klára je nespokojná so svojím životom. Je slobodná, bezdetná, zamestnaná ako asistentka vedúcej oddelenia pre odbyt s pekným platom, ale nenapĺňa ju to.

Julinkina pekáreň. Dobre sa pri nej relaxuje (Recenzia)

28.5.2014 Rôzne

Niekedy to v živote vyzerá, že nielenže ste úplne stratení, ale tiež nemáte vôbec žiadny smer. Dokonca ani sen. Alebo možno len jeden, taký maličký...

Vďaka práci je môj deň krásny

21.5.2014 Rozhovory

Spisovateľka Táňa Keleová-Vasilková si nepotrpí na veci, ale na zážitky. Prečítajte si rozhovor v najnovšom čísle časopisu Rytmus života, v ktorom Táňa hovorí o oslave päťdesiatky a bilancovaní, o svojich postavách, o rodine a dáva aj recept na...

Život není jenom o tom hezkém… (Recenze knihy Lék na smutek)

9.5.2014 Rôzne

Po delší době jsem zase zatoužila po beletrii z tuzemských luhů a hájů. Po nějaké lehké oddechovce, která mě pohladí po duši a moc nevyčerpá.

Táňa krstila a oslavovala (FOTO)

16.4.2014 Rôzne

Bol to pre Táňu veľký deň. Krstila svoju novinku Julinkina pekáreň a zároveň oslavovala okrúhlych...no veď viete koľko rokov:-) Ak nie, tak je to 18 250 dní. A bol to úžasný večer - ako ochutnávku pred reportážnym videom si pozrite fotografie.

Spisovateľka Táňa Keleová-Vasilková má okrúhle narodeniny

7.4.2014 Rôzne

Ako prvá slovenská autorka dosiahla Táňa Keleová-Vasilková na sklonku roku 2012 milión predaných výtlačkov svojich kníh a stále patrí k najžiadanejším spisovateľkám.

Bolesť potrebuje k životu!

24.2.2014 Rôzne

Žiada to, čoho sa iní stránia! Vraj preto, lebo inak by život nebol taký, aký má byť! Úspešná spisovateľka, ktorá žne cenu za cenou - Táňa Keleová Vasilková, vysvetlí prečo je pre ňu dôležité občas si trošku "potrpieť"...

Pekné v našom živote nevnímame

27.8.2013 Rôzne

Čitateľky sa autorky bestsellerov pýtajú, prečo napísala taký smutný príbeh - Liek na smútok. Odpovedala: Frflaním na život, si ho iba kazíme.

Svoju prvotinu mám „v zálohe“, tvrdí najúspešnejšia spisovateľka

Rôzne