tana keleova vasilkova name

Zamotané Rodinné klbko

9.4.2019 Rôzne

V každej rodine to vrie... láskou, ale aj situáciami, ktoré prináša sám život. Rodina je ako klbko...

Táňa Keleová-Vasilková opäť PLATINOVÁ

13.3.2017 Rôzne

Jednoducho, nemá na Slovensku konkurenciu. Táňa Keleová-Vasilková ako prvá slovenská autorka dosiahla v roku 2012 milión predaných výtlačkov svojich kníh a stále patrí k najžiadanejším spisovateľkám.

Kniha sa mi písala ťažko, ale musela som...

30.9.2016 Rôzne

Je to jeden z jej najosobnejších príbehov. Aj keď tvrdí, že je o všetkých nás, nielen o nej...dala doň svoje srdce, myšlienky, odkaz pre milovaného otca a mamu.

Dve Platinové knihy pre Táňu Keleovú-Vasilkovú za rok 2015

19.2.2016 Rôzne

Vydavateľstvo Ikar opäť oceňovalo najúspešnejších autorov za rok 2015 a ako to už býva každý rok, nechýba medzi nimi ani Táňa Keleová-Vasilková. Už dlhé roky je najpredávanejšou slovenskou autorkou a včera to dokázala ziskom dvoch Platinových kníh...

Táňa je slovenská TOP autorka 2014!

10.4.2015 Rôzne

Áno, je to úžasné a porazila také mená ako Dominik Dán, Maxim E.Matkin a ďalší. Sieť kníhkupectiev Panta Rhei ocenila úspešných autorov za rok 2014 a slovenskou TOP autorkou za rok 2014 sa stala Táňa Keleová-Vasilková.

4 výherkyne pobytu s Táňou v luxusnom kaštieli Chateau Appony

4.7.2014 Rôzne

Desaťtisíce čitateliek sa nevedeli dočkať novej knihy Táni Keleovej-Vasilkovej. Preto keď vyšla Julinkina pekáreň, spojili sme to s jedinečnou súťažou, v ktorej ste mohli hrať o luxusný víkendový pobyt v hoteli Chateau Appony v Oponiciach.

Julinkina pekáreň. Dobre sa pri nej relaxuje (Recenzia)

28.5.2014 Rôzne

Niekedy to v živote vyzerá, že nielenže ste úplne stratení, ale tiež nemáte vôbec žiadny smer. Dokonca ani sen. Alebo možno len jeden, taký maličký...

Táňa krstila a oslavovala (FOTO)

16.4.2014 Rôzne

Bol to pre Táňu veľký deň. Krstila svoju novinku Julinkina pekáreň a zároveň oslavovala okrúhlych...no veď viete koľko rokov:-) Ak nie, tak je to 18 250 dní. A bol to úžasný večer - ako ochutnávku pred reportážnym videom si pozrite fotografie.

S rodinou na prvom mieste

6.4.2014 Rôzne

Láska, vzťahy, rodina. Atraktívne témy spoločne s talentom vyniesli spisovateľku na vrchol predajnosti slovenských autorov. Napriek množstvu úspechov sa však sama opisuje termínom "normálna žena". Sympatická blondínka s večným úsmevom na tvári oslávi 7.ap

Ikar oceňoval. Rozdal Zlaté a Platinové knihy

16.2.2014 Rôzne

Ocenenia za najlepšie predaje na slovenskom knižnom trhu. Excelentná moderátorka Adela Banášová. Skvelá šansoniérka Andrea Zimányiová. A množstvo známych tvárí. Vydavateľstvo Ikar ocenilo v piatok na Valentína najpredávanejších spisovateľov. Čítajte viac

Svoju prvotinu mám „v zálohe“, tvrdí najúspešnejšia spisovateľka

Rôzne

Priateľky, ktoré spája silné puto

25.10.2017 Rôzne

Nikto nerozdáva návody na priateľstvo. Na to, aby fungovalo tak, ako má. A potom, ako vlastne má? Nie je na ňom najdôležitejší ten pocit, ktorý prináša? Pocit, že sa máš komu vyrozprávať, zdôveriť... bez obáv, že ťa priateľka vysmeje... alebo to vyklebetí

4 výherkyne luxusného víkendu v Tatrách

4.1.2017 Rôzne

A poznáme všetkých 104 výhercov veľkej súťaže s knihou Si ako slnko. Nižšie nájdete mená štyroch hlavných výherkýň, ich prvé dojmy po oznámení výhry, fotografie a samozrejme odkaz od Táni Keleovej-Vasilkovej.

Nová Tánina kniha – exkluzívny úryvok

2.9.2016 Rôzne

Už 4.októbra vyjde ďalšia Tánina kniha a my vám prinášame exkluzívny úryvok z príbehu, ktorý je taký dojímavý a citlivý. Je totiž venovaný jej tragicky zosnulému ockovi...

Sprostredkované rande

29.4.2015 Rôzne

Dnes som mala cez časopis Slovenka sprostredkované rande so svojou čitateľkou z Vranova nad Topľou - s Martou Jurkovou. A hoci napokon z redakcie nikto neprišiel, my sme spolu strávili neskutočné hodiny.

Stretnite sa s Táňou!

8.4.2015 Rôzne

Táňa Keleová-Vasilková a Ikar, to sú ako dvojčatá. Tánine priateľstvo so zakladateľkou najväčšieho slovenského vydavateľstva Gabikou Belopotockou je všeobecne známe a pri oslave milióna predaných Tániných kníh o sebe hovorili ako o sestrách.

Liek na doráňané srdce (Recenzia)

26.6.2014 Rôzne

Štyridsiatnička Klára je nespokojná so svojím životom. Je slobodná, bezdetná, zamestnaná ako asistentka vedúcej oddelenia pre odbyt s pekným platom, ale nenapĺňa ju to.

Život není jenom o tom hezkém… (Recenze knihy Lék na smutek)

9.5.2014 Rôzne

Po delší době jsem zase zatoužila po beletrii z tuzemských luhů a hájů. Po nějaké lehké oddechovce, která mě pohladí po duši a moc nevyčerpá.

Tánina pekáreň (recenzia)

13.4.2014 Rôzne

V skutočnosti ide o Julinkinu pekáreň v rovnomennej knihe Táni Keleovej-Vasilkovej. Možno si poviete, aké neuveriteľné, že som sa dal do čítania, síce takéhoto slovenského "bestselleru", ale je to tak a nebanujem. Začínam mať taký pocit, že označenie isté

Bolesť potrebuje k životu!

24.2.2014 Rôzne

Žiada to, čoho sa iní stránia! Vraj preto, lebo inak by život nebol taký, aký má byť! Úspešná spisovateľka, ktorá žne cenu za cenou - Táňa Keleová Vasilková, vysvetlí prečo je pre ňu dôležité občas si trošku "potrpieť"...

Pekné v našom živote nevnímame

27.8.2013 Rôzne

Čitateľky sa autorky bestsellerov pýtajú, prečo napísala taký smutný príbeh - Liek na smútok. Odpovedala: Frflaním na život, si ho iba kazíme.

Svoju prvotinu mám „v zálohe“, tvrdí najúspešnejšia spisovateľka

Rôzne

4 výherkyne si vychutnali večeru s Táňou

20.3.2017 Rôzne

Kúpili si knižku a vyhrali super víkend v luxusnom tatranskom Grandhoteli Praha. Majú ho za sebou, bol úžasný, ale najväčšiu radosť urobila večera s Táňou.

100 plus 4 výhercovia veľkej súťaže s Táňou

4.10.2016 Rôzne

Kúpili ste si knihu Si ako slnko? A vložili ste kód? Pozrite sa, či náhodou nie ste medzi výhercami...

Táňa odovzdala nový rukopis a opäť beseduje

6.5.2016 Rôzne

Táňa Keleová-Vasilková práve dopísala novú knižku. Rukopis už doručila do vydavateľstva Ikar a ako prvá si ho prečítala šéfka vydavateľstva, jej veľmi dobrá priateľka Gabika Belopotocká.

Platinová a zlatá Táňa!

22.4.2015 Rôzne

Včera mala Táňa Keleová-Vasilková konečne dôvod na úsmev. Vydavateľstvo Ikar totiž ocenilo najúspešnejších slovenských autorov za knihy, ktoré im vydalo v minulom roku. No a Táňa si prevzala hneď dve ocenenia.

Táňa Keleová-Vasilková: Víkend s mojimi čitateľkami

22.9.2014 Rôzne

Šesť žien v luxusnom kaštieli Chateau Appony v Oponiciach. Už takto to znie ako poriadna babská jazda...a veru bol to divoký víkend:-)

Svet vlastne nie je zlý. Ak máš priateľov... ak nie si sám.

25.6.2014 Rôzne

Dočítala som ďalší zaujímavý román z dielne slovenskej autorky Táni Keleovej - Vasilkovej. Obľúbila som si jej knihy hneď pri prvej, ktorá sa mi dostala do rúk.

VIDEO-reportáž z krstu Julinkinej pekárne

16.4.2014 Rôzne

Ste zvedaví, aké pesničky zahrali No Name? Čo zaželal Julinkinej pekárni Igor Timko? A aký špeciálny darček dostala oslávenkyňa od svojho vydavateľa? Pozrite si vo VIDEU.

Spisovateľka Táňa Keleová-Vasilková má okrúhle narodeniny

7.4.2014 Rôzne

Ako prvá slovenská autorka dosiahla Táňa Keleová-Vasilková na sklonku roku 2012 milión predaných výtlačkov svojich kníh a stále patrí k najžiadanejším spisovateľkám.

Táňa získala Platinovú knihu za rok 2013

17.2.2014 Rôzne

Na tohtoročného dňa svätého Valentína bude s láskou spomínať hneď niekoľko slovenských spisovateľov. Vydavateľstvo Ikar práve v podvečer sviatku všetkých zaľúbencov udeľovalo svojim zverencom prestížne ocenenia. Ktorí autori zaujali milovníkov literatúry

Odmietli váš rukopis? Ste v dobrej spoločnosti

27.7.2013 Rôzne

Stačilo málo a svet by nemal také knižné hity ako Harry Potter alebo Da Vinciho kód. Ako sa môže stať, že vydavateľovi prekĺzne cez prsty poklad? A ako to bolo s Táňou Keleovou-Vasilkovou?

Svoju prvotinu mám „v zálohe“, tvrdí najúspešnejšia spisovateľka

Rôzne