tana keleova vasilkova name

Zamotané Rodinné klbko

9.4.2019 Rôzne

V každej rodine to vrie... láskou, ale aj situáciami, ktoré prináša sám život. Rodina je ako klbko...

Táňa Keleová-Vasilková opäť PLATINOVÁ

13.3.2017 Rôzne

Jednoducho, nemá na Slovensku konkurenciu. Táňa Keleová-Vasilková ako prvá slovenská autorka dosiahla v roku 2012 milión predaných výtlačkov svojich kníh a stále patrí k najžiadanejším spisovateľkám.

Kniha sa mi písala ťažko, ale musela som...

30.9.2016 Rôzne

Je to jeden z jej najosobnejších príbehov. Aj keď tvrdí, že je o všetkých nás, nielen o nej...dala doň svoje srdce, myšlienky, odkaz pre milovaného otca a mamu.

Dve Platinové knihy pre Táňu Keleovú-Vasilkovú za rok 2015

19.2.2016 Rôzne

Vydavateľstvo Ikar opäť oceňovalo najúspešnejších autorov za rok 2015 a ako to už býva každý rok, nechýba medzi nimi ani Táňa Keleová-Vasilková. Už dlhé roky je najpredávanejšou slovenskou autorkou a včera to dokázala ziskom dvoch Platinových kníh...

Táňa je slovenská TOP autorka 2014!

10.4.2015 Rôzne

Áno, je to úžasné a porazila také mená ako Dominik Dán, Maxim E.Matkin a ďalší. Sieť kníhkupectiev Panta Rhei ocenila úspešných autorov za rok 2014 a slovenskou TOP autorkou za rok 2014 sa stala Táňa Keleová-Vasilková.

4 výherkyne pobytu s Táňou v luxusnom kaštieli Chateau Appony

4.7.2014 Rôzne

Desaťtisíce čitateliek sa nevedeli dočkať novej knihy Táni Keleovej-Vasilkovej. Preto keď vyšla Julinkina pekáreň, spojili sme to s jedinečnou súťažou, v ktorej ste mohli hrať o luxusný víkendový pobyt v hoteli Chateau Appony v Oponiciach.

Julinkina pekáreň. Dobre sa pri nej relaxuje (Recenzia)

28.5.2014 Rôzne

Niekedy to v živote vyzerá, že nielenže ste úplne stratení, ale tiež nemáte vôbec žiadny smer. Dokonca ani sen. Alebo možno len jeden, taký maličký...

Táňa krstila a oslavovala (FOTO)

16.4.2014 Rôzne

Bol to pre Táňu veľký deň. Krstila svoju novinku Julinkina pekáreň a zároveň oslavovala okrúhlych...no veď viete koľko rokov:-) Ak nie, tak je to 18 250 dní. A bol to úžasný večer - ako ochutnávku pred reportážnym videom si pozrite fotografie.

S rodinou na prvom mieste

6.4.2014 Rôzne

Láska, vzťahy, rodina. Atraktívne témy spoločne s talentom vyniesli spisovateľku na vrchol predajnosti slovenských autorov. Napriek množstvu úspechov sa však sama opisuje termínom "normálna žena". Sympatická blondínka s večným úsmevom na tvári oslávi 7.ap

Ikar oceňoval. Rozdal Zlaté a Platinové knihy

16.2.2014 Rôzne

Ocenenia za najlepšie predaje na slovenskom knižnom trhu. Excelentná moderátorka Adela Banášová. Skvelá šansoniérka Andrea Zimányiová. A množstvo známych tvárí. Vydavateľstvo Ikar ocenilo v piatok na Valentína najpredávanejších spisovateľov. Čítajte viac

Priateľky, ktoré spája silné puto

25.10.2017 Rôzne

Nikto nerozdáva návody na priateľstvo. Na to, aby fungovalo tak, ako má. A potom, ako vlastne má? Nie je na ňom najdôležitejší ten pocit, ktorý prináša? Pocit, že sa máš komu vyrozprávať, zdôveriť... bez obáv, že ťa priateľka vysmeje... alebo to vyklebetí

4 výherkyne luxusného víkendu v Tatrách

4.1.2017 Rôzne

A poznáme všetkých 104 výhercov veľkej súťaže s knihou Si ako slnko. Nižšie nájdete mená štyroch hlavných výherkýň, ich prvé dojmy po oznámení výhry, fotografie a samozrejme odkaz od Táni Keleovej-Vasilkovej.

Nová Tánina kniha – exkluzívny úryvok

2.9.2016 Rôzne

Už 4.októbra vyjde ďalšia Tánina kniha a my vám prinášame exkluzívny úryvok z príbehu, ktorý je taký dojímavý a citlivý. Je totiž venovaný jej tragicky zosnulému ockovi...

Sprostredkované rande

29.4.2015 Rôzne

Dnes som mala cez časopis Slovenka sprostredkované rande so svojou čitateľkou z Vranova nad Topľou - s Martou Jurkovou. A hoci napokon z redakcie nikto neprišiel, my sme spolu strávili neskutočné hodiny.

Stretnite sa s Táňou!

8.4.2015 Rôzne

Táňa Keleová-Vasilková a Ikar, to sú ako dvojčatá. Tánine priateľstvo so zakladateľkou najväčšieho slovenského vydavateľstva Gabikou Belopotockou je všeobecne známe a pri oslave milióna predaných Tániných kníh o sebe hovorili ako o sestrách.

Liek na doráňané srdce (Recenzia)

26.6.2014 Rôzne

Štyridsiatnička Klára je nespokojná so svojím životom. Je slobodná, bezdetná, zamestnaná ako asistentka vedúcej oddelenia pre odbyt s pekným platom, ale nenapĺňa ju to.

Život není jenom o tom hezkém… (Recenze knihy Lék na smutek)

9.5.2014 Rôzne

Po delší době jsem zase zatoužila po beletrii z tuzemských luhů a hájů. Po nějaké lehké oddechovce, která mě pohladí po duši a moc nevyčerpá.

Tánina pekáreň (recenzia)

13.4.2014 Rôzne

V skutočnosti ide o Julinkinu pekáreň v rovnomennej knihe Táni Keleovej-Vasilkovej. Možno si poviete, aké neuveriteľné, že som sa dal do čítania, síce takéhoto slovenského "bestselleru", ale je to tak a nebanujem. Začínam mať taký pocit, že označenie isté

Bolesť potrebuje k životu!

24.2.2014 Rôzne

Žiada to, čoho sa iní stránia! Vraj preto, lebo inak by život nebol taký, aký má byť! Úspešná spisovateľka, ktorá žne cenu za cenou - Táňa Keleová Vasilková, vysvetlí prečo je pre ňu dôležité občas si trošku "potrpieť"...

Pekné v našom živote nevnímame

27.8.2013 Rôzne

Čitateľky sa autorky bestsellerov pýtajú, prečo napísala taký smutný príbeh - Liek na smútok. Odpovedala: Frflaním na život, si ho iba kazíme.

4 výherkyne si vychutnali večeru s Táňou

20.3.2017 Rôzne

Kúpili si knižku a vyhrali super víkend v luxusnom tatranskom Grandhoteli Praha. Majú ho za sebou, bol úžasný, ale najväčšiu radosť urobila večera s Táňou.

100 plus 4 výhercovia veľkej súťaže s Táňou

4.10.2016 Rôzne

Kúpili ste si knihu Si ako slnko? A vložili ste kód? Pozrite sa, či náhodou nie ste medzi výhercami...

Táňa odovzdala nový rukopis a opäť beseduje

6.5.2016 Rôzne

Táňa Keleová-Vasilková práve dopísala novú knižku. Rukopis už doručila do vydavateľstva Ikar a ako prvá si ho prečítala šéfka vydavateľstva, jej veľmi dobrá priateľka Gabika Belopotocká.

Platinová a zlatá Táňa!

22.4.2015 Rôzne

Včera mala Táňa Keleová-Vasilková konečne dôvod na úsmev. Vydavateľstvo Ikar totiž ocenilo najúspešnejších slovenských autorov za knihy, ktoré im vydalo v minulom roku. No a Táňa si prevzala hneď dve ocenenia.

Táňa Keleová-Vasilková: Víkend s mojimi čitateľkami

22.9.2014 Rôzne

Šesť žien v luxusnom kaštieli Chateau Appony v Oponiciach. Už takto to znie ako poriadna babská jazda...a veru bol to divoký víkend:-)

Svet vlastne nie je zlý. Ak máš priateľov... ak nie si sám.

25.6.2014 Rôzne

Dočítala som ďalší zaujímavý román z dielne slovenskej autorky Táni Keleovej - Vasilkovej. Obľúbila som si jej knihy hneď pri prvej, ktorá sa mi dostala do rúk.

VIDEO-reportáž z krstu Julinkinej pekárne

16.4.2014 Rôzne

Ste zvedaví, aké pesničky zahrali No Name? Čo zaželal Julinkinej pekárni Igor Timko? A aký špeciálny darček dostala oslávenkyňa od svojho vydavateľa? Pozrite si vo VIDEU.

Spisovateľka Táňa Keleová-Vasilková má okrúhle narodeniny

7.4.2014 Rôzne

Ako prvá slovenská autorka dosiahla Táňa Keleová-Vasilková na sklonku roku 2012 milión predaných výtlačkov svojich kníh a stále patrí k najžiadanejším spisovateľkám.

Táňa získala Platinovú knihu za rok 2013

17.2.2014 Rôzne

Na tohtoročného dňa svätého Valentína bude s láskou spomínať hneď niekoľko slovenských spisovateľov. Vydavateľstvo Ikar práve v podvečer sviatku všetkých zaľúbencov udeľovalo svojim zverencom prestížne ocenenia. Ktorí autori zaujali milovníkov literatúry

Odmietli váš rukopis? Ste v dobrej spoločnosti

27.7.2013 Rôzne

Stačilo málo a svet by nemal také knižné hity ako Harry Potter alebo Da Vinciho kód. Ako sa môže stať, že vydavateľovi prekĺzne cez prsty poklad? A ako to bolo s Táňou Keleovou-Vasilkovou?